• PČOZ MS 2014

• 14.5.- 16.5.2014: Žiaci prezentovali svoje vedomosti a zručnosti v praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Do galérie PČOZ MS 2014 boli pridané fotografie.

• Mladý tvorca 2014

• 29.-30.apríl 2014 - NITRA - MLADÝ TVORCA - celoslovenská výstava stredných odborných škôl. Naša škola sa úspešne prezentovala vo svojom stánku ako odborná škola techniky a služieb (ako má aj vo svojom názve). Svoje odborné strojárske zameranie sme prezentovali ukážkou práce nášho CNC sústruhu (vďaka nášmu učiteľovi - Ing. Varényimu) , dopravné zameranie charakterizovala naša účasť na súťaži Maják pre dopravu a služby sa prezentovali malými ukážkami kaderníckych prác a prác našich kuchárov i barmanov. Fotogaléria : Mladý tvorca Nitra 2014

• AUTOOPRAVÁR JUNIOR CASTROL 2014 - finále

• 9.-10.apríl 2014: Celoslovenské finále súťaže AUTOOPRAVÁR JUNIOR CASTROL 2014 v Bratislave. Náš žiak Adam Siget z III.C triedy dosiahol vynikajúci úspech v kategórii Autoopravár Junior - Lakovník a a získal 2. miesto. Gratulujeme a ďakujeme aj pedagógom, ktorí prispeli k tomuto úspechu školy: nášmu vynikajúcemu lakovníkovi - majstrovi OV - p. Zorkovi a učiteľom - najmä Mgr. Vrankovej. Foto zo súťaže nájdete tu: AUTOOPRAVÁR JUNIOR CASTROL 2014 - finále  alebo si kliknite na video z archívu RTVS, 18 minuta a 50 sekunda záznamu je začiatok príspevku zo súťaže: rtvs autosalon 18min_50sek_27042014

• INTERBEAUTY TROPHY 2014

• 14. február 2014: INTERBEAUTY TROPHY - Bratislava - celoslovenská súťaž v účesovej tvorbe a kozmetike. Výrazný úspech dosiahla naša žiačka Kristína Kekišová z I.S triedy, ktorá získala 3.miesto v kaderníckej súťaži na tému Purpurová nevesta. Jej modelkou bola Monika Šinská z III.K. Školu úspešne reprezentovali aj žiačky:Štefánia Pilátová z III.K s modelkou Timeou Kozovou z I.D v odbore kaderník a Miroslava Bógyiová z III.A s modelkou Jesikou Mazínyovou z I.A v odbore kozmetik. Pozrite si bohatú fotogalériu.

• Olympiáda v Nemeckom a Anglickom jazyku

• Žiak II.C triedy Lukáš Valuch získal víťazné 1.miesto v okresnom kole Olympiády v Nemeckom jazyku a Miroslav Kotešovský zo IV.B sa umiestnil na  3.mieste v Anglickom jazyku.

• Juvyr 2013 - kozmetik a kaderník

• 29. november 2013JUVYR - kozmetik 2013: Na súťaži budúcich kozmetikov dosiahla veľmi pekný úspech naša žiačka Miroslava Bógyiová z III.A triedy. Získala 3.miesto v silnej konkurencii žiakov z celého Slovenska. Témou bola "Nevesta orientu". V odbore kaderník našu školu reprezentovala Monika Šínska z III.K spolu s modelkou, tiež našou žiačkou Jesikou Mazínyovou z I.A triedy. Zaujímavú fotogalériu zo súťaže nájdete tu: Juvyr 2013 - kozmetik a kaderník .