• Autoopravár Junior 2023

• V dňoch 14. - 15. februára 2023 sa uskutočnilo v Bratislave oblastné kolo prestížnej súťaže Autoopravár Junior 2023, ktorú organizuje Cech predajcov a servisov SR. Našu školu úspešne reprezentoval žiak z III.C triedy Nikolas Držík v odbore lakovník.  Ďakujeme! Súťaž vám priblíži fotogaléria.

• Stretnutie zástupcov zamestnávateľov na našej škole

• Dňa 3.2.2023 sa na našej škole  uskutočnilo stretnutie zástupcov zamestnávateľov firiem, v ktorých naši žiaci vykonávajú odbornú prax. Cieľom stretnutia bolo predstaviť materiálno- technické vybavenie našej školy pre teoretické a praktické vyučovanie, zlepšenie komunikácie a vzájomnej spolupráce.  Ďakujeme za návštevu zástupcom firiem Beschapetech k.s, ZKW Slovakia s.r.o,, TOP Grafit s.r.o., Eduard Bečka-Elma,  Brueckner Slovakia, s.r.o., Lowa Production s.r.o., MicroStep, spol.s.r.o., Západoslovenská distribučná, a.s. a HV corporation s.r.o. Pozrite si fotografie.