• Základná skúška Certified SOLIDWORKS

• Dňa 25.6.2024 úspešne vykonali naši dvaja žiaci z odboru mechanik nastavovač (IV.B) René Hanšut a Mário Štefkovič skúšku CSWA. Základná skúška Certified SOLIDWORKS  Associate-Academic (CSWA-Academic) umožňuje študentom predviesť svoje skúsenosti s modelovaním a prácou v SOLIDWORKS. Rozsiahly on-line test je spravovaný, načasovaný a riadený organizátorom akademických certifikácií SOLIDWORKS a meria spôsobilosť v týchto oblastiach: 3D CAD modelovanie, aplikácia návrhových a inžinierskych princípov, znalosť smerníc a noriem (štandardov). Obidvom študentom srdečne gratulujeme a prajeme im veľa úspechov v ich ďalšom štúdiu na Fakulte aplikovanej informatiky na Univerzite Tomáše Bati v Zlíne.

• OCEŇOVANIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH ŠTUDENTOV v našom kraji 2024

• Dňa 10.6.2024 sa v Koncertnej sále Župného domu v Nitre stretli riaditelia stredných škôl, pedagógovia a výnimoční mladí ľudia, ktorí už vo svojom veku dosahujú naozaj nevšedné úspechy. Ocenenia udeľoval predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislav Becík. Naším oceneným študentom bol Lukáš Hodál z III.C triedy, ktorý zvíťazil vo finále súťaže Autoopravár Junior 2024 v kategórii autoopravár mechanik. V národnom finále súťaže Young Car Mechanic sa umiestnil na druhom mieste. Gratulujeme a máme radosť z toho, že robí dobré meno škole i mestu. Lukáš je skvelým príkladom toho, že zruční majstri a remeselníci sú na trhu práce stále žiadanejší.👏👏👏. Do fotogalérie bol pridaný nový album OCEŇOVANIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH ŠTUDENTOV v našom kraji 2024.