• Vianočná výzdoba tried 2023

• Aj v tomto roku sa žiaci našej školy zapojili do súťaže o najkrajšiu Vianočnú výzdobu svojich tried. Výzdoby boli veľmi kreatívne, preto sa porota rozhodla udeliť jedno prvé miesto, na ktorom sa umiestnila trieda I.A s počtom bodov 155 a dve druhé miesta s počtom bodov 152, na ktorých sa umiestnili triedy III.D a IV.A. 3.miesto získala trieda III.B s počtom bodov 135. Do súťaže sa zapojili aj triedy I.D, II.D, III. A, IV.B. Gratulujeme víťazom a ďakujeme všetkým zúčastneným triedam. Výzdobu vám priblížia fotografie.  Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná výzdoba tried 2023 .

• Deň otvorených dverí - 5.12.2023

• Dňa 5.decembra 2023 sa uskutočnil na našej škole tradičný Deň otvorených dverí. Žiaci zo základných škôl, ich rodičia a učitelia si prezreli odborné učebne pre autoopravárov s novými výukovými panelmi, elektrické merania, grafické informačné systémy, BOZP a ostatné priestory školy. Pri práci videli tiež žiačky odborov kaderník, kozmetik a ochutnali tiež gastronomické špeciality žiakov odboru hostinský. Navštívili aj blízke školské pracovisko Salón krásy a Strojstav s praktickou ukážkou CNC obrábania. Teší nás, že tento rok našu školu navštívil počet 150 záujemcov.  Foto z akcie si môžete pozrieť v našom fotoalbume. Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň otvorených dverí - 5.12.2023

• Blší trh

• 8.12. 2023 sa v našej škole uskutočnil úspešný Blší trh. Ďakujeme žiakom, ich rodičom aj učiteľom, ktorí do školy priniesli prebytočné hračky, predmety do domácnosti, oblečenie a drobnosti, ktoré sú funkčné a potešia iných.  Tomáš Chotár z triedy II.C z odboru autoopravár mechanik nám na akciu prispel čerstvými, voňavými perníkmi. Za prinesené veci boli rozdané žetóny, ktoré si žiaci vymenili za ľubovoľnú vec, ktorú doniesol niekto iný. Kto nič nepriniesol a niečo chcel, tak si žetón zakúpil za 50 centov. Takto sa vybrali peniaze v sume 34 €, za ktoré sme zakúpili granule a iné potraviny do útulku pre psíkov. Do fotogalérie bol pridaný nový album Blší trh.

• Kampaň „Červené stužky“-17.ročník.

• Tejto kampane sa zúčastňujeme už od 1. ročníka formou výtvarnej súťaže, tvorbou a nosením červených stužiek, reláciou v školskom rozhlase o chorobe AIDS, víruse HIV a smutných štatistikách celosvetových i slovenských. Kampaň vyvrcholila aj tento rok tvorbou živej červenej stužky v telocvični školy. Všetkým zúčastneným žiakom i zamestnancom školy ďakujeme za aktívnu účasť  a spoluprácu. Do fotogalérie bol pridaný nový album Kampaň „Červené stužky“-17.ročník.