• Deň otvorených dverí 28.2.2024

• Dňa 28.2.2024 sa uskutočnil na našej škole ďalší Deň otvorených dverí, na ktorom sme predstavili hlavne naše technické profesie, ale podali sme informácie aj o ostatných učebných a študijných odboroch z oblasti služieb. Teší nás, že aj v tento DOD našu školu navštívil veľký počet záujemcov.  Foto z akcie si môžete pozrieť v našom fotoalbume Deň otvorených dverí 28.2.2024.

• Valentín 2024

• Aj na našej škole sme si spríjemnili tento deň akciou „Valentínska pošta“. Žiaci aj učitelia mohli hádzať do pripravenej valentínskej schránky rôzne odkazy plné lásky a vďaky pre svojich spolužiakov, kamarátov či učiteľov, odfotiť sa pri „Valentínskom strome“. Do fotogalérie bol pridaný nový album Vatentín 2024.

• Finančná olympiáda

• V dňoch 22.1. 2024 – 2.2.2024 sa žiaci našej školy zapojili do I. kola Finančnej olympiády, ktorú poriada nadácia Partners. Olympiáda má tri kolá, prvé dve sú online. Tretie kolo pre najúspešnejších bude prezenčne v Bratislave.Do II. kola postúpili Viktória Sára Junásová a Alex Ligocký. Gratulujeme a prajeme veľa šťastia v II. kole. Do fotogalérie bol pridaný nový album Finančná olympiáda.

• Expert geniality show 2023

• V novembri 2023 sa 20 žiakov našej školy zúčastnilo celoslovenskej súťaže Expert geniality show. Súťažili v dvoch kategóriách – Expert O12 – pre žiakov 1. a 2. ročníka SŠ, a v kategórií O34 pre žiakov 3.,4. ročníka a nadstavbového štúdia. Mohli si vybrať dve témy z týchto ponúkaných – Od Dunaja k Tatrám, Mozgolamy, Svetobežník, Tajomstvá prírody, Do you speak English? a Góly, body, sekundy.Najlepší Experti z kategórie O12 sú – Timotej Cifra – II.A, Oliver Sporina – I.A, Samuel Balaj – II.A.Najlepší Experti z kategórie O34 sú - Alexander Tomka, Filip Vanček a Maroš Pukanec – všetci III.A. Ďakujeme všetkým za účasť a najlepším gratulujeme.Do fotogalérie bol pridaný nový album Expert geniality show 2023.