• Hodina deťom

• Aj naša škola sa 21.3.2024 zapojila do dobrovoľníckych aktivít počas pokladničkovej zbierky Hodina deťom. Ďakujeme žiačkam z II.D triedy, ktoré sa jej zúčastnili, aj všetkým, ktorí prispeli. Spolu dokážeme pomôcť väčšiemu počtu detí v núdzi. Do fotogalérie bol pridaný nový album Hodina deťom.

• Stredoškolská technická olympiáda

• Dňa 19.3.2024 sa konala na Katedre techniky a informačných technológií UKF v Nitre Stredoškolská technická olympiáda. V kategórii strojárstvo sa súťaže zúčastnili so svojim projektom Hodiny žiaci odboru mechanik nastavovač Alex Kopecký (IV.B), Benjamín Benko (IV.B), Ladislav Hric (IV.B) a Jozef Valach (III.B). V kategórii služby sa súťaže zúčastnili žiačky III.B triedy odboru kozmetik Karolína Martošová a Liana Rusňáková s projektom Technologický postup hĺbkového čistenia pleti. Naše žiačky v kategórii služby obsadili krásne 2. miesto a patrí im naša gratulácia. Do fotogalérie bol pridaný nový album Stredoškolská technická olympiáda.

• Výstava Smart Energy Nitra

• 14. marca 2024 sa žiaci III.A triedy, odbor mechanik elektrotechnik zúčastnili vo výstavisku Agrokomplex Nitra na výstave Smart Energy, kde si pozreli fotovoltaické panely, striedače, batérie a riešenia pre energetickú sebestačnosť domácností a firiem. Porzrite si album Výstava Smart Energy Nitra.

• Lyžiarsky výcvik 2024

• Žiaci prvých ročníkov sa v dňoch 26.2.2024 až 1.3.2024 zúčastnili lyžiarskeho kurzu v obľúbenom lyžiarskom stredisku  Ski Tále. Pre zúčastnených žiakov bol pripravený výborne upravený lyžiarsky svah, lyžiarske vleky, aj ubytovanie v horskom hoteli. Lyžiarsky výcvik bol plný nových zážitkov. Počas celého výcviku mali žiaci dobré podmienky na výuku lyžovania. Všetkým žiakom gratulujeme za úspechy a pokroky v lyžovaní. Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky výcvik 2024.