• Deň Zeme 2016

• 22.apríl je vyhlásený ako Deň Zeme. Je to deň, ktorý patrí našej planéte.V tomto duchu sa nesie tento deň aj na našej škole. Žiaci I.A, II.A, II.D upravili skalku pred školou, vyzbierali odpadky okolo školy a vyčistili akváriá. V evironmentálnych aktivitách sme pokračovali vysadením tují v areáli školy a plánujeme skrášliť areál autoservisu.Do galérie Deň Zeme 2016 boli pridané fotografie.

• Exkurzia Veľtrh CONECO

• 7.4.2016: Žiaci I.A triedy zo štúdijného odboru BOZP si rozšírili vedomosti na odbornom medzinárodnom veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa konal v Incheba Expo Bratislava.Exkurziu Vám priblížia fotografie v galérii Exkurzia Veľtrh CONECO.

• Virtuálna prehliadka priestorov školy

• Deň otvorených dverí máme pre Vás každý deň !

Priestory školy si môžete prezrieť 24 hodín denne prostredníctvom virtuálnej prehliadky školy cez vizitku školy na google.sk.Stačí kliknúť na link: prehliadka školy cez google. Priestory pre teoretické vyučovanie (budova na Tovarníckej ul. č.1609) a vlastné pracoviská školy pre praktické vyučovanie (Autoservis, Strojstav, Salón krásy, Denný bar Lúč a jedáleň Slniečko) nájdete v záložke: Zobraziť interér cez číselné odkazy 1-9 vpravo. (Pri prechode medzi miestnosťami v jednom zábere Vás navigujú šípky.)

• Interbeauty 2016

• 12.2.2016 na celoslovenskej súťaži Interbeauty 2016 v Bratislave naša žiačka Kristína Hallová s modelkou Sofiou Zubákovou zo IV.A triedy v odbore kozmetik v súťažnej disciplíne Arabská princezná obsadila v silnej konkurencii škôl z celého Slovenska výborné 7.miestoMiroslav Dobšovič s modelkou Veronikou Pauličkovou z III.D triedy v odbore kaderník v súťažnej disciplíne Glamour vlny na denné nosenie obsadil pekné 8.miesto. Fotografie nájdete v galérii Interbeauty 2016.

• Koruna kreativity - finále majstrovstiev ČR  PRAHA 21.1.2016
          • Koruna kreativity - finále majstrovstiev ČR PRAHA 21.1.2016

• 21.1.2016 sa konalo v Prahe finále Medzinárodných majstrovstiev Českej republiky KORUNA KREATIVITY na tému LADY GAGA. Našu školu tu úspešne reprezentovali v kategóriách: kozmetička - Petra Adamkovičová zo IV.A triedy a kaderník - Miroslav Dobšovič z III.D triedy s modelkami: Vanesou Doležajovou a Lenkou Šiškovou z I.A triedy. Ďakujeme im za skvelú reprezentáciu a prípravu. Fotografie zo zaujímavej súťaže a našej návštevy atraktívneho európskeho mesta nájdete v galérii: PRAHA 21.1.2016 .

• Imatrikulácie 2015

• 16.11.2015 sa uskutočnili Imatrikulácie 2015. Podľa výsledkov jednotlivých súťaží najšikovnejšou prváčkou sa stala Nicol Piterková z I.D. Princom prvého ročníka sa stal Matúš Dubný a princeznou Nicol Piterková, obidvaja z I.D triedy.Pozrite si bohatú fotogalériu.

• Exkurzia Kia

• 20.októbra 2015 sme sa zúčastnili na exkurzii v závode Kia, ktorý využíva najmodernejšie výrobné technológie a takmer 400 robotov.Do galérie Exkurzia Kia boli pridané fotografie.

• pIšQworky

• 8.a 14.10. 2015 si naši žiaci precvičili logické myslenie v školskom kole pIšQworiek. Do finále, ktoré sa konalo 16.10.2015, postúpilo 12 žiakov, z ktorých 5 najlepších  reprezentovalo školu v krajskom kole. Najlepší pIšQworkári sú: 1.Barbora Mandúchová, 2.Jakub Majba 3.Matúš Ďuriš, 4.Matúš Košík, 5.Adam Kšinant. Do galérie pIšQworky boli pridané fotografie.

• Biela pastelka

• 25.9.2015 sa konala v našej škole zbierka na podporu nevidiacich a slabozrakých Biela pastelka. Je to verejná akcia zameraná na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Dobrovoľníčky z II.C triedy oboznamovali našich žiakov a pedagógov s touto akciou a zároveň rozdávali propagačný materiál a symbol - Bielu pastelku za dobrovoľný príspevok.