• Deň otvorených dverí

• Dňa 26.10.2022 sa na našej škole uskutočnil úspešný Deň otvorených dverí - DOD (fotoalbum tu: DOD 2022). Žiaci 9.ročníka ZŠ si mohli aj vyskúšať profesie, na ktoré ich naša škola môže pripraviť. Teší nás veľký záujem o našu školu, nakoľko DOD sa zúčastnilo cca 250 žiakov zo ZŠ.  Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na nových žiakov v septembri.

Tí záujemcovia, ktorí nestihli tento náš DOD môžu dostať konkrétne informácie o možnostiach štúdia individuálne po dohode na tel. č. 038/5321256 priamo v našej škole a aj na pracoviskách školy pre praktické vyučovanie (podľa profesie, o ktorú majú záujem).

• Školenie kozmetičiek - 3D riasy

• Dňa 15.11.2022 sa žiačky II.B a III.B triedy, odbor kozmetik, pod vedením profesionálnej školiteľky naučili techniku lepenia 3D rias, ktorá je obľúbenou službou v každom kozmetickom salóne. Po celodennom úspešnom absolvovaní kurzu dievčatá získali certifikát. Školenie Vám priblíži fotogaléria.

• Bedminton a florbal - Okresné kolo

• Dňa 11.11.2022 sa konalo na našej škole okresné kolo v bedmintone a 21.11. 2022 vo florbale. Naše žiačky Bachanová Kristína a Zrubcová Karin obsadili v bedmintone 3.miesto a družstvo chlapcov vo florbale 2.miesto. Gratulujeme!!!

• Červené maky

• Dňa 11.11.2022 sa žiaci našej školy – trieda II.A – BOZP, mechanik elektrotechnik, zúčastnili akcie Červené maky. Bola to pietna spomienka k 99. výročiu ukončenia  I. svetovej vojny  a Dňa veteránov.

• Online konferencia READYCON

• 27.10.2022 sa naši maturanti zúčastnili online konferencie READYCON Slovensko 2022, kde  získali informácie o trhu práce v oblastiach elektrotechnika, strojárstvo, informačné technológie, financie,  obchod a služby .