• Súťaž o Zlaté nožnice

• Dňa 21.10.2022 sa naši žiaci z odboru kaderník z III.D triedy Samuel Hunka a Martin Beňuška a Karolína Martošová z II.B triedy z odboru kozmetik zúčastnili na jedinečnej kadernícko - vizážistickej súťaži o Zlaté nožnice v priestoroch Incheba EXPO Bratislava. Kaderníci mali súťažnú tému: Moderný pánsky strih a kozmetičky Pin-up Girl - súťaž v líčení. Ďakujeme našim talentovaným žiakom za skvelú reprezentáciu. Súťaž Vám priblíži fotogaléria.

• Kurz Lash lifting rias

• Dňa 20.10.2022 žiačky IV.A triedy odbor kozmetik absolvovali kurz "Lash lifting rias" v kozmetickom salóne Royal Beauty v Topoľčanoch. Jednodňový intenzívny kurz, v rámci ktorého sa naučili všetko to, čo bolo jeho obsahom, žiačky úspešne ukončili certifikátom.

• Rovesnícke vzdelávanie

• 14.10. 2022 majstri odbornej výchovy na odbornom výcviku použili inovačnú metódu vyučovania a pod odborným dozorom nechali tretiakov z odboru mechanik nastavovač ,,hrať sa“ na majstrov odbornej výchovy. Každý mal pridelených dvoch prvákov a šéfoval im pri výrobe držiaka. Pozrite si bohatú fotogalériu.

• Dni kariéry – CAREER DAYS

• Maturanti našej školy sa v dňoch 12. a 13.10.2022 zúčastnili online webinára  „Dni kariéry - CAREER DAYS“. Webinár realizovala nezisková organizácia Junior Achiewement v spolupráci s firmou AT&T. Webináre boli zamerané na všeobecné princípy úspešného budovania kariéry počnúc výberom školy, spôsobom a formou uchádzania sa o zamestnanie až po kariérny rast v zamestnaní.

• Školenie MATRIX SUMMER ACADEMY

• V dňoch 12. – 14.9.2022 sa náš žiak Samuel Hunka z III.D triedy odbor kaderník zúčastnil na zaujímavom školení MATRIX SUMMER ACADEMY pre víťazov Matrix Talentu  v Akadémii Loreal v Prahe. Školenie Vám priblíži fotogaléria.

• Župná kalokagatia – mladý záchranár

• Naši žiaci sa dňa 6. 10. 2022 na Duchonke zúčastnili Krajského kola súťaže „Župná kalokagatia – mladý záchranár“, v zložení V.Selecký, T.Pavlík, M.Šobáň, N.Langová a L.Šubová. Ďakujeme za reprezentáciu školy. Pozrite si fotografie.

• Webinár Solve for Tomorrow

• Dňa 4.10.2022 sa študenti I.T a II.T odbor podnikanie v remeslách a službách v rámci  predmetu aplikovaná ekonómia zúčastnili webinára, ktorý organizovala nezisková organizácia Junior Achiewement. Každý stredoškolák sa môže zapojiť do súťaže Solve for Tomorrow. Výzva pre školský rok 2022/23 znie:  Inovácie pre udržateľnú budúcnosť.

• Biela pastelka

• Dňa 23.9.2022 sa naši žiaci z II.T triedy Eliška Švecová a Lukáš Remeň v spolupráci so ŽŠR zapojili do charitatívnej akcie "BIELA PASTELKA", ktorej finančný výnos je pomocou pre Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Vyzbierané peniaze boli odovzdané Únii nevidiacich. Im a všetkým, ktorí prispeli, patrí veľké ĎAKUJEME. Zbierku vám priblížia fotografie.