• Matematický klokan

• Dňa 11.4.2022 sa na našej škole konala matematická súťaž Matematický klokan. Matematický klokan je najväčšia medzinárodná matematická súťaž na svete.

Súťaže sa zúčastnilo 20 žiakov z tried: I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, IV.A a I.S. Súťažili v dvoch kategóriách: Kadet 012 a Junior O34. Žiaci v súťaži riešili 24 úloh z matematiky.

•  YOUNG CAR MECHANIC 2022 1.národné kolo
          • YOUNG CAR MECHANIC 2022 1.národné kolo

• Dňa 16.2.2022 sa na našej škole konalo 1.národné kolo  – YOUNG CAR MECHANIC 2022 elektronickou formou. Zúčastnili sa ho žiaci III.B triedy učebný odbor autoopravár mechanik. Do 2.kola, ktoré sa bude konať formou praktickej skúšky 5.5.2022 v Banskej Bystrici, postupujú študenti s najvyšším skóre Jozef Zeliska a Samuel Némethy z  III.B triedy, odbor autoopravár mechanik. Gratulujeme a želáme veľa úspechov.