• Expert geniality show - vyhodnotenie

• Dňa 30.11.2021 sa 20 študentov z našej školy zapojilo do celoslovenskej súťaže Expert geniality show.

Vyhodnotenie: Máme najlepšieho EXPERTA na Slovensku, ktorým je Alexej Emil Chochula z triedy III.A BOZP. Získal 1. miesto v téme Tajomstvá prírody ( v téme Góly, body, sekundy 17.miesto), . Celkovo sa umiestnil na 13. mieste.

Martin Šobáň z triedy II.A BOZP sa umiestnil celkovo na 52. mieste, v téme Svetobežník 18. miesto a v téme Góly. Body, sekundy 32. miesto.

Matej Pokus z triedy II.A mechanik elektrotechnik celkové umiestnenie 106. priečka, v téme Do you speak English?  97. miesto a v téme Svetobežník 30. miesto.

Gratulujeme najúspešnejším, ale aj všetkým zúčastneným, ktorí reprezentovali našu školu.

Ďakujeme!

Pozrite si fotoalbum.