• Zlaté nožnice 2021

• Dna 24.9.2021 sa v Dome kultúry Ružinov Bratislava konal 6. ročník súťaže Skills Slovakia „Súťaž o zlaté nožnice“ 2021. Cieľom súťaže je podporovať talentovaných žiakov.  Našu školu úspešne reprezentovali žiaci Martin Beňuška a Samuel Hunka z II.D triedy z odboru kaderník, téma: Moderný pánsky strih a Karolína Martošová z I.B triedy z odboru kozmetik, téma: Glamour 9120 - súťaž v líčení. Súťaž vám priblížia fotografie.

• Biela pastelka

• Dňa 24.9.2021 sa naše žiačky z III.C triedy Viktória PracharováNatália Ciroková  v spolupráci so ŽŠR zapojili do charitatívnej akcie "BIELA PASTELKA", ktorej finančný výnos je pomocou pre Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Vyzbierané peniaze boli odovzdané Únii nevidiacich. Im a všetkým, ktorí prispeli, patrí veľké ĎAKUJEME. Zbierku vám priblížia fotografie.

• Upracme si Topoľčany

• Záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme, a preto sa aj tento rok naša škola pridala do upratovacej akcie v meste dňa 17.9.2021.  V rámci kampane Upracme si Topoľčany sa do čistenia mesta zapojili triedy I.B, II.B a II.S. Ďakujeme dobrovoľníkom, ktorí pridali ruku k dielu pre jeden spoločný cieľ, pre čistejšie prostredie, v ktorom žijeme. Akciu vám priblížia fotografie.