• Online konferencia READYCON

  Online konferencia READYCON

  27.10.2022 sa naši maturanti zúčastnili online konferencie READYCON Slovensko 2022, kde  získali informácie o trhu práce v oblastiach elektrotechnika, strojárstvo, informačné technológie, financie,  obchod a služby .

 • Súťaž o Zlaté nožnice

  Súťaž o Zlaté nožnice

  Dňa 21.10.2022 sa naši žiaci z odboru kaderník z III.D triedy Samuel Hunka a Martin Beňuška a Karolína Martošová z II.B triedy z odboru kozmetik zúčastnili na jedinečnej kadernícko - vizážistickej súťaži o Zlaté nožnice v priestoroch Incheba EXPO Bratislava. Kaderníci mali súťažnú tému: Moderný pánsky strih a kozmetičky Pin-up Girl - súťaž v líčení. Ďakujeme našim talentovaným žiakom za skvelú reprezentáciu. Súťaž Vám priblíži fotogaléria.

 • Kurz Lash lifting rias

  Kurz Lash lifting rias

  Dňa 20.10.2022 žiačky IV.A triedy odbor kozmetik absolvovali kurz "Lash lifting rias" v kozmetickom salóne Royal Beauty v Topoľčanoch. Jednodňový intenzívny kurz, v rámci ktorého sa naučili všetko to, čo bolo jeho obsahom, žiačky úspešne ukončili certifikátom.

 • Burza informácií v Topoľčanoch

  Naša škola sa už úspešne prezentovala na Burze informácii a Burze práce v Dome kultúry v Topoľčanoch. Naša prezentácia zaujala takmer všetkých návštevníkov akcie. Pozrite si video z Burzy informácií o stredných školách z 20.9.2022 - https://www.youtube.com/watch?v=jTZXrDY8Sjg&t=1s

 • Aktivita žiakov na náboženskej výchove

  Žiaci 1. a 2. ročníkov našej školy sa počas hodín náboženskej výchovy zapojili do celosvetovej modlitbovej iniciatívy pápežskej nadácie ACN - pomoc trpiacej cirkvi - "Milión detí sa modlí ruženec". Bližšie info nájdete tu: Nabozenska_vychova.pdf

 • Odpad je poklad - vzdelávací EKO-muzikál

  Odpad je poklad - vzdelávací EKO-muzikál

  Dňa 19.10.2022 žiaci z odboru Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci sledovali vzdelávací EKO-muzikál Odpad je poklad zameraný na spoločenskú zodpovednosť v oblasti odpadov a zlepšovania kvality životného prostredia.

 • Rovesnícke vzdelávanie

  Rovesnícke vzdelávanie

  14.10. 2022 majstri odbornej výchovy na odbornom výcviku použili inovačnú metódu vyučovania a pod odborným dozorom nechali tretiakov z odboru mechanik nastavovač ,,hrať sa“ na majstrov odbornej výchovy. Každý mal pridelených dvoch prvákov a šéfoval im pri výrobe držiaka. Pozrite si bohatú fotogalériu.

 • Dni kariéry – CAREER DAYS

  Dni kariéry – CAREER DAYS

  Maturanti našej školy sa v dňoch 12. a 13.10.2022 zúčastnili online webinára  „Dni kariéry - CAREER DAYS“. Webinár realizovala nezisková organizácia Junior Achiewement v spolupráci s firmou AT&T. Webináre boli zamerané na všeobecné princípy úspešného budovania kariéry počnúc výberom školy, spôsobom a formou uchádzania sa o zamestnanie až po kariérny rast v zamestnaní.

 • Školenie MATRIX SUMMER ACADEMY

  Školenie MATRIX SUMMER ACADEMY

  V dňoch 12. – 14.9.2022 sa náš žiak Samuel Hunka z III.D triedy odbor kaderník zúčastnil na zaujímavom školení MATRIX SUMMER ACADEMY pre víťazov Matrix Talentu  v Akadémii Loreal v Prahe. Školenie Vám priblíži fotogaléria.

 • Župná kalokagatia – mladý záchranár

  Župná kalokagatia – mladý záchranár

  Naši žiaci sa dňa 6. 10. 2022 na Duchonke zúčastnili Krajského kola súťaže „Župná kalokagatia – mladý záchranár“, v zložení V.Selecký, T.Pavlík, M.Šobáň, N.Langová a L.Šubová. Ďakujeme za reprezentáciu školy. Pozrite si fotografie.

 • Webinár Solve for Tomorrow

  Webinár Solve for Tomorrow

  Dňa 4.10.2022 sa študenti I.T a II.T odbor podnikanie v remeslách a službách v rámci  predmetu aplikovaná ekonómia zúčastnili webinára, ktorý organizovala nezisková organizácia Junior Achiewement. Každý stredoškolák sa môže zapojiť do súťaže Solve for Tomorrow. Výzva pre školský rok 2022/23 znie:  Inovácie pre udržateľnú budúcnosť.

 • Biela pastelka

  Biela pastelka

  Dňa 23.9.2022 sa naši žiaci z II.T triedy Eliška Švecová a Lukáš Remeň v spolupráci so ŽŠR zapojili do charitatívnej akcie "BIELA PASTELKA", ktorej finančný výnos je pomocou pre Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Vyzbierané peniaze boli odovzdané Únii nevidiacich. Im a všetkým, ktorí prispeli, patrí veľké ĎAKUJEME. Zbierku vám priblížia fotografie.

 • Fotenie tried 2021/22

  Do fotogalérie bol pridaný nový album Fotenie tried 2021/22.

 • Súťaž SYSTHERM Sušice

  Súťaž SYSTHERM Sušice

  11.-13.5.2022 v Sušiciach sa konal 4.ročník medzinárodných súťaží O PUTOVNÍ POHÁR SYSTHERM a O KŘIŠŤÁLOVOU KOULI SYSTHERM 🏆🔮.Našu školu veľmi úspešne reprezentovali žiaci z triedy II.C Daniel Ševela a Jozef Štefkovič odbor elektromechanik a Matúš Slivka z III.C triedy odbor inštalatér. Výrazný úspech dosiahol náš žiak Daniel Ševela, ktorý si obhájil 2.miesto. Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu !!! Pozrite si fologalériu

 • 3D modelovanie v SOLIDWORKS

  3D modelovanie v SOLIDWORKS

  12.5.2022 sa konala celoslovenská súťaž „3D modelovanie v SOLIDWORKS  v Trnave. Súťaže sa celkovo zúčastnilo 44 žiakov z celého Slovenska. Z našej školy sa najlepšie umiestnil Patrik Rábik, žiak 4. ročníka BOZP, na 9. mieste. Denis Farkaš, žiak III.A triedy mechanik elektrotechnik sa umiestnil na 15. mieste. Žiak II.B mechanik nastavovač Šimon Just sa umiestnil na 28. mieste. Všetkým súťažiacim gratulujeme. 

 • Matrix talent 2022

  Matrix talent 2022

  Dňa 4. mája 2022 sa náš žiak Samuel Hunka z II.D triedy, učebný odbor kaderník, zúčastnil na medzinárodnej súťaži MATRIX TALENT, ktorú organizoval Matrix Professional Haircare & Color Atrium Palác Pardubice v Pardubiciach, ČR a v disciplíne Pánsky strih obsadil krásne druhé miesto 🏆. Gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu! Pozrite si fotoalbum.

 • Okresné kolo v badmintone a v basketbale

  Okresné kolo v badmintone a v basketbale

  V apríli 2022 sa v našej škole konalo okresné kolo stredných škôl v badmintone a v basketbale chlapcov a dievčat. Našim žiakom sa podarilo získať prvé miesta v badmintone dievčat a basketbale chlapcov. Gratulujeme!

 • Kúzelná fyzika

  Kúzelná fyzika

  Dňa 26.4.2022 nám zaujímavou formou predviedol Mgr. Michal Figura ako sa dá naučiť fyzika formou zábavno-vzdelávacieho predstavenia pásma experimentov s fyzikálnou podstatou a neočakávaným dejom. Na vystúpení žiaci zistili, že fyziku môžu nájsť skutočne na každom kroku. Pozrite si fotografie.

 • Matematický klokan

  Matematický klokan

  Dňa 11.4.2022 sa na našej škole konala matematická súťaž Matematický klokan. Matematický klokan je najväčšia medzinárodná matematická súťaž na svete.

  Súťaže sa zúčastnilo 20 žiakov z tried: I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, IV.A a I.S. Súťažili v dvoch kategóriách: Kadet 012 a Junior O34. Žiaci v súťaži riešili 24 úloh z matematiky.

 • YOUNG CAR MECHANIC 2022 1.národné kolo

   YOUNG CAR MECHANIC 2022 1.národné kolo

  Dňa 16.2.2022 sa na našej škole konalo 1.národné kolo  – YOUNG CAR MECHANIC 2022 elektronickou formou. Zúčastnili sa ho žiaci III.B triedy učebný odbor autoopravár mechanik. Do 2.kola, ktoré sa bude konať formou praktickej skúšky 5.5.2022 v Banskej Bystrici, postupujú študenti s najvyšším skóre Jozef Zeliska a Samuel Némethy z  III.B triedy, odbor autoopravár mechanik. Gratulujeme a želáme veľa úspechov.

Novinky

Fotogaléria

Kontakt

Meno školy: Stredná odborná škola techniky a služieb
Email školy: souto@nextra.sk
Telefón: +421385321256
Adresa školy: Tovarnícka 1609, 955 01 Topoľčany
Slovakia
IČO: 00351989